Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

5 pomysłów na wykorzystanie krówek z projektem

By
19 września 2022

Krówki to przepyszny rodzaj cukierków, który uwielbiany jest przez prawie każdego z nas, przede wszystkim za ich wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Prawdopodobnie jest to jeden z najbardziej popularnych rodzajów cukierków lub też nawet ogólnie rzecz biorąc, słodyczy, ponieważ krówki wykorzystywane są w bardzo wielu celach, zwłaszcza wtedy, kiedy ich papierowe opakowania są personalizowane. Dzięki takiej personalizacji, na papierkach można wydrukować, cokolwiek tylko zechcemy, dzięki czemu krówki te spełniają aż tak ważną rolę w wielu dziedzinach. Oto aż pięć pomysłów na wykorzystanie krówek z nadrukiem.

Nietypowe winietki na stół z imionami i nazwiskami gości

Przygotowując swoje wesele, zwykle stajemy przed dość trudnymi decyzjami, związanymi w dużej mierze z wyborem dekoracji i różnych elementów samej imprezy. Często wybór jest aż tak ogromny, iż po prostu trudno jest nam zdecydować się na coś konkretnego. Winietki na stół mogą być właśnie jednym z takich elementów, choć nie każdy uważa, że są one w ogóle potrzebne. Jeśli jednak zdecydujemy się na to, by na własnym weselu mieć winietki, warto postawić na coś nietypowego. Świetnie w tej roli mogą się sprawdzić krówki z nadrukiem. Papierki tych krówek możemy zadrukować w motywie kolorystycznym imprezy, natomiast ich główną treścią będą imiona i nazwiska gości. Tak przygotowane krówki można porozkładać przy talerzach gości weselnych, dzięki czemu będą oni wiedzieli, na których miejscach dokładnie mają siadać. Warto zaznaczyć, iż taka ślubna krówka może spełniać aż dwie role, ponieważ poza rolą winietki, może być także prezentem w ramach podziękowania dla gości.

Krówki jako zaproszenie

Krówki mogą rewelacyjnie spełniać się w roli zaproszenia na jakąś imprezę. Często przecież, kiedy organizujemy na przykład wesele, czy też przyjęcie urodzinowe, chcemy, żeby wszystko na naszej imprezie było oryginalne i wyróżniało nasze przyjęcie od innych. W tym celu zwykle chcemy stawiać na dość nietypowe elementy, takie jak, chociażby właśnie zaproszenia. Zaproszenia kojarzą nam się zwykle z rozkładaną kartką, w której wnętrzu znajduje się treść mówiąca o miejscu, dacie oraz godzinie rozpoczęcia imprezy, jednakże całą tę treść możemy również zawrzeć właśnie na krówkach. Idealnym sposobem jest wręczenie osobom zaproszonym na daną imprezę kompletu kilku krówek, przy czym na każdej z nich może być napisane coś innego, na przykład jedna z krówek może mówić, kto zaprasza, a inna z kolei może zdradzić nam, kto jest zaproszony. Na pozostałych krówkach może być wypisane miejsce imprezy, a także jej konkretna data i godzina rozpoczęcia. Taki komplecik krówek najlepiej zapakować do woreczka lub też małego pudełka.

Podziękowania dla rodziców z krówkami

Planując podziękowania dla rodziców w dniu ślubu, zwykle chcemy również podarować im jakiś prezent, związany z tą okazją. Takim prezentem mogą być oczywiście krówki. Dobrym rozwiązaniem jest podarowanie rodzicom krówek w formie bombonierki, ponieważ zawiera ona w sobie wiele krówek, a także po prostu wygląda jako prezent bardzo elegancko. Bombonierka z krówkami może być z powodzeniem samodzielnym prezentem dla rodziców, ale również może być jedynie elementem takiego prezentu. Dobrze sprawdzi się w komplecie razem z alkoholem, kawą, herbatą, lub też innymi prezentami.

Krówkowe podziękowania dla gości

Krówki bardzo często wykorzystywane są jako podziękowania dla gości na przykład podczas wesela, ale również podczas innych imprez, na przykład urodzin czy imprezy komunijnej. Wystarczy wtedy nadrukować na papierkach krówek motyw związany z imprezą, na przykład imiona pary młodej i datę ślubu w przypadku wesela, a następnie porozkładać krówki przy talerzach gości bądź umieścić je wszystkie w jakimś wspólnym pojemniku, tak aby każdy z gości mógł się nimi poczęstować.

Krówki jako element słodkiego stołu na imprezie

Imprezy słyną zwykle z dużej ilości dobrego jedzenia, w tym oczywiście wielu słodkości. Często nawet na imprezie, najczęściej na weselu, tworzy się specjalny stół, na którym znajdują się tylko słodkie przekąski i desery. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie na takim stole pojemnika z krówkami, którymi mogą częstować się wszyscy goście. Takie krówki mogą być oczywiście spersonalizowane pod daną imprezę.

Tags: , , ,
Back to Top