Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Jak nietypowo wykorzystać słodycze ślubne?

By
22 lutego 2022

Każda Para Młoda robi wszystko, aby ich wielki dzień był niezapomniany. Muszą oni dopilnować wszystkich spraw, aby było jak w bajce. Do najważniejszych spraw, które młodzi muszą dopilnować należą między innymi: rezerwacja sali, wybranie zespołu oraz fotografa z kamerzystą, zakup sukni ślubnej i garnituru i wiele innych. Ważne jest też to, aby wybrać odpowiednie zaproszenia oraz upominki dla gości. Muszą być zgodne z wystrojem i stylem wesela. Para Młoda musi zamówić także tort weselny oraz ciasta. Bez tego wesela nie ma. Goście uwielbiają słodycze i to w różnej formie.

Trzeba wspomnieć, iż słodycze to przede wszystkim cukierki krówki ślubne oraz czekoladki. Słodki stół na weselu powinien być wyposażony nie tylko w kawałki różnych ciast typu sernik czy jabłecznik. Warto, aby na stole znalazły się także przepyszne muffiny czy też donuty. To od Was przyszłych młodych zależy jakie słodkości znajdą się na Waszym weselu. Nie zawsze przecież musi być to tylko tort i ciasto. Można dać ciastka, pianki, cukierki. Będą to jadły także dzieci, nie tylko dorośli. Ważne, aby słodkości wybrane przez Was wpasowały się w klimat Waszego przyjęcia. Bardzo popularne jest wynajęcie fontanny z czekoladą. Kto nie lubi owoców maczanych w ciepłej i płynnej czekoladzie? Tak jak wcześniej było wspomniane, nie ma wesela bez słodkości.

Czy słodycze ślubne nadają się tylko na słodki stół?

Odpowiadając na to pytanie trzeba zaznaczyć, że słodycze nadają się nie tylko na słodki stół. Warto dodać, iż słodycze są zarówno doskonałą dekorację, jak i bardzo dobrym sposobem na słodkie ugoszczenie swoich gości na weselu. Jednak młodzi nie tylko do tego wykorzystują słodycze. Dodają je do ozdobienia sali. Ponadto mogą stać się również bardzo ciekawą atrakcją podczas ślubu i wesela. Dlatego też słodycze można wykorzystać na takie trzy główne sposoby:
– umieszczenie krówek ślubnych na stole obok winietek,
– wyeksponowanie ich na candy barze,
– można słodycze wręczyć gościom jako podziękowanie za przybycie.

Innym sposobem na wykorzystanie cukierków na ślubie jest dołączenie ich do zaproszeniem. Fajnie by wyglądały cukierki z imionami Pary Młodej. Dzięki temu zaproszenie stanie się jeszcze bardziej wyszukane i fascynujące. Często właśnie wykorzystuje się na tego typu uroczystościach cukierki krówki. Słodycze te mogą być w tym przypadku zaopatrzone w małe etykietki, które będą zawierały nadruk z imionami wybranków i datą ślubu. Jeśli chcemy, aby pełniły one rolę zaproszenia to na ich wewnętrznej stronie papierka można zawrzeć wszystkie niezbędne informacje, typu miejsce i godzina ślubu oraz przyjęcia. Tego typu zaproszenie na pewno na długo zapadnie gościom w pamięć.

Podsumowując niniejszy artykuł warto wspomnieć, iż cukierki pełnią bardzo ważną rolę na weselu. Bez nich w sumie ślubu nie ma, gdyż są one nieodłącznym elementem chociażby na słodkim stole. Jednak jeśli chcemy czymś zaskoczyć gości, a nie chcemy aby słodycze były tylko na stole ze słodkościami można je użyć do ozdobienia wnętrza. Warto zatem sięgnąć po cukierki na ślub z nadrukiem. Na pewno zrobią bardzo duże wrażenie na wszystkich gościach. Jest to niebanalna atrakcja wesel. Warto z takiej opcji skorzystać. Na pewno nikt tej decyzji nie pożałuje. Ponadto cukierki typu krówki mogą stanowić także nagrodę za wygranie jakiegoś konkursu na weselu, który organizował zespół. Mogą także służyć jako upominek dla najmłodszych. Jednak najczęściej krówkami obdarowuje się gości w ramach podziękowania za przybycie. Jeśli jesteś zainteresowani taką formą podziękowań to jak najbardziej to dobry pomysł. Warto przy tym jednak zastanowić się nad opakowaniem, w które te mini upominki będą włożone. Mamy do wyboru albo zwykłe pudełka kartonowe, albo z nadrukiem czy jakimś motywem, który podobny jest do tego z zaproszenia. Innym sposobem na zapakowanie tych prezentów są oczywiście woreczki z organzy. Są one ładne, małe a przede wszystkim tanie. I chyba najczęściej są one wybierane właśnie przez przyszłą Parę Młodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top