Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Krówka na.. sukces! Czyli krówki z gratulacjami

By
5 października 2022

Zastanawiając się, w jaki sposób można złożyć gratulacje bliskim osobom, można mieć bardzo wiele pomysłów. Czasami aż zbyt wiele, a co za tym idzie, trudno jest zdecydować się na jeden konkretny pomysł. Będąc w takiej sytuacji, kiedy nie do końca potrafimy wybrać, najlepiej jest postawić na możliwie jak najbardziej praktyczne prezenty. Jednym z takich pomysłów na prezent są słodkości. Każdy z nas przecież przynajmniej raz na jakiś czas sięga po coś słodkiego, stąd też na pewno każdy ucieszy się właśnie z takiego prezentu. Co więcej, bardzo dobrze w tej roli spełniają się krówki, zwłaszcza takie, które można spersonalizować, dzięki czemu będą one dostosowane do danej osoby lub do danej okazji. Personalizacja krówek polega dokładnie na nadrukowaniu wybranego przez nas projektu na papierkach krówek.

Dlaczego akurat krówki?

Można byłoby się zastanawiać, dlaczego warto wybrać właśnie krówki, przecież jest dziś wręcz ogromny wybór słodyczy. Krówki jednak są wbrew pozorom bardzo uniwersalnymi cukierkami, ponieważ słyną one ze swojego bardzo charakterystycznego i zarazem wyjątkowego smaku. Zdecydowana większość osób lubi te cukierki, a poświadczyć może o tym fakt, iż są one wykorzystywane w wielu miejscach na przykład jako krówki reklamowe. Jeśli chodzi o składanie gratulacji, krówki są o tyle dobrym pomysłem, iż można je spersonalizować, a więc nadrukować na ich papierkach nasz projekt. Może to być na przykład napis „Gratulacje!” lub też cokolwiek, co przyjdzie nam tylko do głowy. Takie krówki sprawdzą się także w wielu okazjach, kiedy to chcemy komuś czegoś pogratulować, wystarczy jedynie dopasować projekt nadruku. Co więcej, mogą być one samodzielnym prezentem z okazji gratulacji, ale również mogą być dodatkiem do jakiegoś prezentu.

Na jaką okazję można zamówić krówki z gratulacjami?

Jeśli chodzi o gratulowanie, praktycznie w każdej sytuacji mogą sprawdzić się właśnie personalizowane krówki. Często na przykład wykorzystywane są jako krówki weselne, jako prezent od pary młodej dla gości, lecz w tym przypadku mogą też idealnie sprawdzić się i w drugą stronę, a więc dokładniej jako prezent z gratulacjami dla pary młodej z okazji zawarcia małżeństwa. Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie krówek jako prezent z gratulacjami z okazji narodzin dziecka. Co więcej, krówki, jako iż są cukierkami, rewelacyjnie spełnią się w roli gratulacji dla dzieci, które ukończyły szkołę lub po prostu rok szkolny. Może to być więc drobny prezent od rodziców dla dzieci, za pomocą którego rodzice mogą docenić wysiłek swoich dzieci i uszczęśliwić je.

Krówki z nadrukiem

Personalizacja papierków od krówek może okazać się przydatna w bardzo wielu sytuacjach. Często na przykład takie krówki wykorzystywane są jako prezenty dla gości czy nawet reklama firm, aczkolwiek mogą się one rewelacyjnie sprawdzić właśnie w roli złożenia gratulacji dla jakiejś osoby. Z całą pewnością osoba obdarowana krówkami z personalizacją doceni taki prezent i będzie z niego podwójnie zadowolona. Jeśli chodzi o projekt, można na przykład dobrać odpowiednią kolorystykę czy motyw tła, związany z zainteresowaniami i preferencjami danej osoby. Główną treścią takich opakowań może być na przykład zdjęcie bądź też jakiś napis, chociażby imię obdarowywanej przez nas osoby, data wydarzenia, które chcemy uczcić, lub też po prostu słowo „Gratuluję”. Takie krówki przed podarowaniem można zapakować w kartonowe pudełeczko, woreczek, albo od razu zakupić w specjalnie przeznaczonej do tego celu bombonierce.

Krówki w bombonierce

Chcąc podarować komuś wiele cukierków, warto zdecydować się na bombonierkę. Jest to prezent dość elegancki, stąd też pasuje do bardzo wielu różnych okazji, w tym właśnie, jeśli chodzi o składanie gratulacji.  Sprawdzi się idealnie podarowana bliskiej osobie na przykład z okazji obrony pracy magisterskiej, ukończenia jakiegoś kursu, awansu zawodowego, czy też z okazji przejścia na emeryturę. Taka bombonierka jest dobrym pomysłem, podarowana w pojedynkę jako samodzielny prezenty, ale sprawdza się także jako tylko dodatek do prezentu właściwego.

Back to Top