Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Krówka z Twoim projektem ślubnym

Od 87,00 

Krówka z Twoim projektem ślubnym to nasza oferta dla tych, którzy oczekują w 100% dedykowanego, spersonalizowanego, unikalnego projektu papierka. Projekt zostanie przygotowany przez naszych grafików na podstawie przekazanych nam wytycznych, zdjęć, projektów  lub innych materiałów.

Możemy zainspirować się Waszymi zaproszeniami ślubnymi winietkami lub innymi motywami przewodnimi Waszego ślubu i wesela. Zaufaj naszym zdolnym grafikom:) Przygotujemy i zrealizujemy nawet najbardziej wymyślne projekty!

Pyszne Krówki to smaczne łakocie z najlepszej jakości składników. Produkowane są ręcznie według tradycyjnej receptury. Swój charakterystyczny smak zawdzięczają temu, że w swoim składzie zawierają prawdziwe masło.

W jednym kilogramie mieści się około 68-78 sztuk krówek.

Przydatność do spożycia: 5 miesięcy.

Zawsze staramy się pakować nasze krówki tak, aby były bezpieczne w transporcie, jednak są one bardzo świeże i miękkie i podczas transportu mogą ulec pewnemu zniekształceniu

Standardowo krówki zapakowane są w nieozdobne pudełko kartonowe. Zachęcamy jednak do zapoznania się z oferowanymi przez nas osobno opakowaniami ozdobnymi, dzięki którym nasz słodki prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Niektóre z opakowań ozdobnych po zjedzeniu krówek mogą okazać się przydatnym i ładnym przedmiotem wartym zachowania i z powodzeniem mogą być wykorzystane, np. do przechowywania różnych drobiazgów

Waga 1 kg
Wybierz ilość kg:

, , , , , , , , , ,

Termin realizacji

Nasze krówki z nadrukiem produkujemy dopiero po złożeniu i opłaceniu zamówienia, dlatego czas realizacji to ok 10 dni roboczych (w okresach wzmożonej ilości zamówień – o opóźnieniach informujemy na naszym sklepie).

Ile krówek jest w jednym kg?

1kg to ok 65 – 70 sztuk krówek w papierkach z indywidualnym nadrukiem.

Czy krówki są kruche czy ciągnące

Nasze krówki produkujemy zawsze na świeżo, po złożeniu przez Was zamówienia. Krówki zarazpo wyprodukowaniu są ciągnące. Z czasem pod wpływem naturalnego procesu krystalizacji cukru, krówka kruszeje.

Szukasz więcej informacji?

Back to Top
Krówka z Twoim projektem ślubnym
Krówka z Twoim projektem ślubnym

Od 87,00