Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Krówki na Baby Shower nr 12

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Pyszne Krówki w uroczym papierku z chmurką  i napisem Witamy na świecie!
Idealne na Baby Shower!

 

Pyszne Krówki to smaczne łakocie z najlepszej jakości składników. Produkowane są ręcznie według tradycyjnej receptury. Swój charakterystyczny smak zawdzięczają temu, że w swoim składzie zawierają prawdziwe masło.

W jednym kilogramie mieści się około 68-78 sztuk krówek.

Przydatność do spożycia: 5 miesięcy.

Zawsze staramy się pakować nasze krówki tak, aby były bezpieczne w transporcie, jednak są one bardzo świeże i miękkie i podczas transportu mogą ulec pewnemu zniekształceniu

Standardowo krówki zapakowane są w nieozdobne pudełko kartonowe. Zachęcamy jednak do zapoznania się z oferowanymi przez nas osobno opakowaniami ozdobnymi, dzięki którym nasz słodki prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Niektóre z opakowań ozdobnych po zjedzeniu krówek mogą okazać się przydatnym i ładnym przedmiotem wartym zachowania i z powodzeniem mogą być wykorzystane, np. do przechowywania różnych drobiazgów     

Witamy na świecie!

Przywitaj nowego członka rodziny w wyjątkowo słodki sposób. Nasze krówki na Baby Shower to więcej niż cukierki – to pamiątka pełna radości i ciepła, idealna na powitanie małego dziecka wśród nas. Delikatne odcienie kremu i różu tworzą tło, które emanuje spokojem i beztroską, nawiązując do niewinności nowonarodzonego życia.

Centralną grafiką jest uroczy, różowy obłoczek, który z uśmiechem na twarzy spogląda w dół. Jego delikatność i pogodna personifikacja są symbolem szczęścia i bezwarunkowej miłości. Z obłoczka zwisają w dół wstążki, na końcach których znajdują się serduszka w odcieniach bieli, złota i szarości – symbolika miłości i troski, jaką otaczamy noworodka.

Detale, które czynią różnicę

Dodatkowe elementy, takie jak krople deszczu, delikatnie podkreślają uczucie ciepła i przytulności deszczowego dnia, przynosząc spokój i bezpieczeństwo. Z kolei płynna i swobodna typografia napisu „Witamy na świecie!” jest wyrazem ogólnego nastroju radości i celebracji nowego życia.

Wybierając nasze krówki, decydujesz się na elegancki i osobisty upominek, który sprawi, że okolicznościowe spotkanie na cześć nowonarodzonego dziecka stanie się jeszcze bardziej pamiętne. Zachwyć bliskich smakiem i stylem – wybierz słodycze pełne miłości.

Waga 1 kg
Wybierz ilość kg:

, , , , , , , , , ,

Termin realizacji

Nasze krówki z nadrukiem produkujemy dopiero po złożeniu i opłaceniu zamówienia, dlatego czas realizacji to ok 10 dni roboczych (w okresach wzmożonej ilości zamówień – o opóźnieniach informujemy na naszym sklepie).

Ile krówek jest w jednym kg?

1kg to ok 65 – 70 sztuk krówek w papierkach z indywidualnym nadrukiem.

Czy krówki są kruche czy ciągnące

Nasze krówki produkujemy zawsze na świeżo, po złożeniu przez Was zamówienia. Krówki zarazpo wyprodukowaniu są ciągnące. Z czasem pod wpływem naturalnego procesu krystalizacji cukru, krówka kruszeje.

Szukasz więcej informacji?

Back to Top
Krówki na Baby Shower nr 12
Krówki na Baby Shower nr 12

Od 81,00  72,90  - 525,60