Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Krówki na baby shower

By
27 czerwca 2022

Baby shower staje się coraz bardziej popularną imprezą, na której zazwyczaj zdradza się płeć jeszcze nienarodzonego dziecka. Jest to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi i przede wszystkim świętowania z okazji nadchodzących narodzin dziecka. Może to być mała impreza w gronie najbliższych lub też znacznie większych rozmiarów przyjęcie, na które zaproszonych jest wiele osób. Bez względu jednak na liczbę zaproszonych gości, tak jak na każdej innej imprezie, niezwykle wielką rolę odgrywają dekoracje i różne dodatki, które urozmaicają przyjęcie. Baby shower jest więc idealną okazją do wykorzystania personalizowanych krówek z nadrukiem, a co więcej, można takie krówki wykorzystać na wiele sposobów podczas tej okazji. Oto kilka z nich.

Słodkie przekąski na baby shower

Krówki na baby shower to przede wszystkim słodkie cukierki, które mają bardzo wielu swoich zwolenników. Uwielbiamy je przede wszystkim za ich niepowtarzalny smak i konsystencję. Co więcej, na jakichkolwiek imprezach, zawsze jedną z najważniejszych kwestii spełnia właśnie jedzenie, a więc krówki w roli słodkich przekąsek sprawdzą się wręcz rewelacyjnie. Śmiało można umieścić takie krówki na stole na przykład w słoju lub innym pojemniku, by wszyscy goście mogli się nimi częstować. Oczywiście papierki tych krówek można spersonalizować, dopasowując ich treść do imprezy. Między innymi można na nich nadrukować imię dziecka, jeśli przyszli rodzice już je znają, albo też po prostu mogą to być krówki z napisem „Baby Shower”. Co więcej, jeśli płeć dziecka jest już znana, można wykorzystać krówki w konkretnym kolorze papierków, na przykład w przypadku chłopca, mogą to być krówki w niebieskich papierkach, a w przypadku dziewczynki – w różowych.

Zdradzenie płci dziecka

Krówki sprawdzą się bardzo dobrze, jeśli chodzi o zdradzanie płci dziecka. Nie zawsze, lecz bardzo często na imprezach typu baby shower wszyscy goście, a czasem nawet rodzice nie znają płci dziecka i to właśnie podczas tej imprezy, wszyscy mają dowiedzieć się właśnie, jakiej płci będzie nienarodzone jeszcze dziecko. Krówki, a raczej ich papierki, mogą to wyrazić. Bardzo dobrym pomysłem jest więc zamówienie krówek w danym kolorze papierków – papierki niebieskie odpowiadają płci męskiej, natomiast papierki różowe odpowiadają płci żeńskiej. Przyszli rodzice mogą w ten sposób poinformować wszystkich gości o tym, czy ich dziecko jest chłopcem, czy też dziewczynką.

Podziękowanie dla gości

Coraz bardziej popularne staje się wręczanie gościom podczas imprez różnych drobnych prezentów, które mają wyrazić nasze podziękowanie za obecność gości na danej imprezie. Krówki są w tym celu bardzo często wykorzystywane, ponieważ na ich papierkach można nadrukować konkretny projekt, pasujący do imprezy poprzez dany motyw kolorystyczny. Dodatkowo też warto pamiętać, iż krówki same w sobie są bardzo dobre w smaku, dzięki czemu mogą stanowić one bardzo praktyczny prezent dla gości, który można od razu zjeść.

Krówkowe zaproszenie

Dość nietypowym sposobem na wykorzystanie krówek jest użycie ich w roli zaproszenia na imprezę, w tym przypadku na baby shower. Często, kiedy organizujemy imprezy, chcemy, by były one wyjątkowe i oryginalne, stąd też ten pomysł jest jak najbardziej odpowiedni. Żeby przygotować zaproszenie w postaci krówek, wystarczy nadrukować na ich papierkach wszystko, co normalnie wypisalibyśmy na standardowym zaproszeniu. Można uczynić to na dwa sposoby – albo wszystkie potrzebne informacje, takie jak na przykład miejsce, data oraz godzina rozpoczęcia imprezy nadrukować na jednej krówce, albo też każdą z tych informacji nadrukować na różnych krówkach. Jeśli zdecydujemy się na drugą opcję, powstanie nam komplet krówek, który będzie stanowił jedno zaproszenie. Takie krówki można zapakować na przykład do małego papierowego pudełeczka lub też jakiegoś woreczka, przewiązanego wstążką lub sznurkiem. Nie dość, że krówki te będą zaproszeniem na imprezę, będą one również stanowiły słodką niespodziankę dla każdej z zaproszonych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top