Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Krówki na Halloween – nr 02

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Przepyszne krówki na Halloween – Krówka albo Psikus!

Pyszne Krówki to smaczne łakocie z najlepszej jakości składników. Produkowane są ręcznie według tradycyjnej receptury. Swój charakterystyczny smak zawdzięczają temu, że w swoim składzie zawierają prawdziwe masło.

W jednym kilogramie mieści się około 68-78 sztuk krówek.

Przydatność do spożycia: 5 miesięcy.

Zawsze staramy się pakować nasze krówki tak, aby były bezpieczne w transporcie, jednak są one bardzo świeże i miękkie i podczas transportu mogą ulec pewnemu zniekształceniu

Standardowo krówki zapakowane są w nieozdobne pudełko kartonowe. Zachęcamy jednak do zapoznania się z oferowanymi przez nas osobno opakowaniami ozdobnymi, dzięki którym nasz słodki prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Niektóre z opakowań ozdobnych po zjedzeniu krówek mogą okazać się przydatnym i ładnym przedmiotem wartym zachowania i z powodzeniem mogą być wykorzystane, np. do przechowywania różnych drobiazgów

     

Prześliczne Krówki na Halloween

Niezwykle urocze i subtelne, te cukierki krówkiękują każdą Halloweenową imprezę nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Jasne tło, na którym widnieje motyw czarownic, kościotrupów i duchów, świetnie komponuje się z atmosferą dnia pełnego dreszczyku. W centrum uwagi jest sympatyczny wampir w czarnej pelerynie, wpatrujący się w nas wielkimi, przyjaznymi oczami, symbolizującym zarówno strach, jak i dziecięcą radość związane z tym świętem.

Odważna czcionka w tekście “KRÓWKA albo PSIKUS” przywodzi na myśl psoty i zabawę, zachęcając do wzięcia udziału w słodkim “treat or trick”. W tle kompozycja różnych halloweenowych symboli dodaje wiarygodności i zachęca do świętowania. Dodatkowe, starannie dopracowane detale jak lizaki, kości i różdżki czarownic tworzą spójną całość, która idealnie wpasowuje się w tematyczny charakter święta. Krówki na Halloween są doskonałym dodatkiem do wszelkich jesiennych zawijańc, dodając kolorów i radości.

Dlaczego warto wybrać Krówki na Halloween? Ich uniwersalność pozwala na łatwe dostosowanie do każdego przyjęcia, a możliwość personalizacji czyni je wyjątkowym upominkiem dla każdego obdarowanego. Ich wyjątkowo elegancki design sprawia, że nie są one tylko przysmakiem, ale prawdziwą ozdobą każdego stołu.

Waga 1 kg
Wybierz ilość kg:

, , , , , , , , , ,

Termin realizacji

Nasze krówki z nadrukiem produkujemy dopiero po złożeniu i opłaceniu zamówienia, dlatego czas realizacji to ok 10 dni roboczych (w okresach wzmożonej ilości zamówień – o opóźnieniach informujemy na naszym sklepie).

Ile krówek jest w jednym kg?

1kg to ok 65 – 70 sztuk krówek w papierkach z indywidualnym nadrukiem.

Czy krówki są kruche czy ciągnące

Nasze krówki produkujemy zawsze na świeżo, po złożeniu przez Was zamówienia. Krówki zarazpo wyprodukowaniu są ciągnące. Z czasem pod wpływem naturalnego procesu krystalizacji cukru, krówka kruszeje.

Szukasz więcej informacji?

Back to Top
Krówki na Halloween - nr 02
Krówki na Halloween - nr 02

Od 81,00  72,90  - 525,60