Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Krówki na Walentynki – nr 05

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Pyszne, walentynkowe krówki w różowym papierku z serduszkami i napisem Zostań Moją Walentynką. Wyznaj miłość Swojej drugiej połówce w nietypowy, oryginalny sposób!

Pyszne Krówki to smaczne łakocie z najlepszej jakości składników. Produkowane są ręcznie według tradycyjnej receptury. Swój charakterystyczny smak zawdzięczają temu, że w swoim składzie zawierają prawdziwe masło.

W jednym kilogramie mieści się około 68-78 sztuk krówek.

Przydatność do spożycia: 5 miesięcy.

Zawsze staramy się pakować nasze krówki tak, aby były bezpieczne w transporcie, jednak są one bardzo świeże i miękkie i podczas transportu mogą ulec pewnemu zniekształceniu

Standardowo krówki zapakowane są w nieozdobne pudełko kartonowe. Zachęcamy jednak do zapoznania się z oferowanymi przez nas osobno opakowaniami ozdobnymi, dzięki którym nasz słodki prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Niektóre z opakowań ozdobnych po zjedzeniu krówek mogą okazać się przydatnym i ładnym przedmiotem wartym zachowania i z powodzeniem mogą być wykorzystane, np. do przechowywania różnych drobiazgów

     

Krówki na Walentynki – słodki przekaz uczuć

Barwna kompozycja serc w różowych i czerwonych odcieniach sprawia, że opakowanie to idealnie komponuje się z romantycznym klimatem Walentynek. Centralny graficzny element, to napis “Zostań moją Walentynką” oprawiony w prostą, elegancką ramkę, akcentowany symbolicznym sercem, który bezpośrednio komunikuje intencję obdarowania.

Dodatkowe elementy i typografia

Oprócz głównego przekazu, subtelne łańcuchy serc dodają efektu lekkości i zabawy, tworząc atmosferę miłosnego oczarowania. Tekst prezentowany jest wprost i z klasą, co oddaje przywiązanie do elegancji i tradycji Walentynek.

Wybierając krówki jako upominek walentynkowy, pokazujemy dbałość o detal oraz troskę o wyjątkowość chwili. Krówki, oprócz tego, że są słodkim gestem, mogą być również wyrazem indywidualnego podejścia i smaku – doskonałym wyborem na wyrażenie uczuć.

Waga 1 kg
Wybierz ilość kg:

, , , , , , , , , ,

Termin realizacji

Nasze krówki z nadrukiem produkujemy dopiero po złożeniu i opłaceniu zamówienia, dlatego czas realizacji to ok 10 dni roboczych (w okresach wzmożonej ilości zamówień – o opóźnieniach informujemy na naszym sklepie).

Ile krówek jest w jednym kg?

1kg to ok 65 – 70 sztuk krówek w papierkach z indywidualnym nadrukiem.

Czy krówki są kruche czy ciągnące

Nasze krówki produkujemy zawsze na świeżo, po złożeniu przez Was zamówienia. Krówki zarazpo wyprodukowaniu są ciągnące. Z czasem pod wpływem naturalnego procesu krystalizacji cukru, krówka kruszeje.

Szukasz więcej informacji?

Back to Top
Krówki na Walentynki - nr 05
Krówki na Walentynki - nr 05

Od 81,00  72,90  - 525,60