Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Krówki świąteczne – czy to dobry pomysł?

By
14 listopada 2022

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! To czas radości, czas spędzany z rodziną, ale także czas prezentów. A sezon prezentowy inaugurujemy już z początkiem grudnia tradycyjnie obchodzonymi Mikołajkami. By zapamiętać te dni jak najlepiej, warto przygotować się już teraz – wybór i kupowanie prezentów to nie lada zadanie! Coraz częściej do klasycznych podarunków związanych z hobby dorzucamy też słodkie co nieco. Czy tradycyjne, rozpływające się w ustach krówki na święta sprawdzą się w tej roli?

 

Krówki na święta – świetne dla dorosłych, wymarzone dla dzieci

 

Szukanie perfekcyjnych prezentów na Święta Bożego Narodzenia dla bliskich potrafi zająć sporo czasu. Ogrom możliwych podarunków, jakie znajdziemy obecnie w sklepach, jest naprawdę oszałamiający. A przecież mama, wujek czy najlepsza przyjaciółka to osoby, które znamy bardzo dobrze. Mimo to nie zawsze łatwo nam wybrać dla nich coś idealnego, zwłaszcza jeśli chcemy, by nasze pomysły pozostały niespodzianką.

 

Ale bywają prezenty, w przypadku których możemy mieć 100% pewności, że wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych. Taką właśnie mocą obdarzone są prawdziwe, przepyszne krówki świąteczne! Ich kruchość harmonizuje idealnie ze słodkim, delikatnym wnętrzem – to smak, który idealnie podsumuje wigilijny wieczór lub spotkanie z przyjaciółmi.

 

Zarówno nasze krówki mikołajkowe, jak i krówki na święta umieszczamy w ozdobnym opakowaniu, a każdy cukierek owinięty jest osobno w papierek udekorowany świątecznym motywem. Taki prezent ucieszy każde dziecko w rodzinie, ale uwaga – warto zamówić też po opakowaniu dla dorosłych. Inaczej istnieje szansa, że nie oprą się magii świątecznych krówek i zaczną podjadać je swoim pociechom!

 

Krówki mikołajkowe i świąteczne – perfekcyjny prezent biznesowy

 

Prezenty dla rodziny kupujemy rok w rok, i to od wielu lat, a mimo to ciągle stanowią duże wyzwanie. Łatwo więc sobie wyobrazić, przed jakim problemem staniemy, jeśli potrzeba nam podarku dla kogoś, o kim nie wiemy zbyt wiele. To niezwykle częsta sytuacja w pracy – uroczyste Mikołajki albo Wigilia są obecnie standardem w większości firm.

 

Co więcej, grudniowe dni to także okres tuż przed zamknięciem roku, więc w kalendarzach mnożą się spotkania z partnerami, kontrahentami i klientami. Przygotowanie odpowiednich, a zarazem zaskakujących prezentów na takie okazje należy do podstaw biznesowej etykiety, które z czasem procentują, jeśli chodzi o nasz wizerunek.

 

Brak pomysłu na podarunek dostosowany do okoliczności w pracy, ale także pełen radosnych skojarzeń? Na szczęście istnieją prezenty uniwersalne – eleganckie, reprezentacyjne podarunki, którymi łatwo będzie trafić niemal w każdy gust. A nasze krówki mikołajkowe to najlepszy z nich! Na życzenie klientów pakujemy je w spersonalizowane opakowania i owijki z dowolnym tekstem. To idealna okazja, by motywy świąteczne połączyć z logo firmy czy imieniem adresata – takiego podarunku nie sposób nie zapamiętać ciepło!

 

Mistrzowska receptura, wyborny smak – prezent, któremu trudno się oprzeć

 

Krówki na Mikołajki nr 14

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Krówki na Mikołajki nr 13

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Krówki na Mikołajki nr 12

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Krówki na Mikołajki nr 11

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Krówki mikołajkowe z naszej manufaktury słodkości to dużo więcej niż tylko nowatorskie, estetyczne opakowanie. To przede wszystkim jakość produktu, na dopracowanie której poświęciliśmy niezliczone godziny pełne eksperymentów, aż do uzyskania receptury idealnej. Nasze krówki świąteczne to dokładnie ten sam smak, co klasyczne, uwielbiane przez pokolenia cukierki tego typu.

 

To zasługa najwyższej klasy składników, a także starannie kontrolowanego procesu produkcji. Wiemy, jaki wpływ na atmosferę Świąt mają emocje, które powstają, gdy ktoś bliski po raz pierwszy otwiera wyczekiwany prezent. Dlatego też nasze krówki na święta smakują zupełnie inaczej, niż te dostępne w sklepie.

 

Ich wybór jako prezentu dla rodziców, dziadków, dzieci czy kolegów i koleżanek z pracy to gwarancja natychmiastowego uśmiechu na ich twarzach. Zwłaszcza jeśli po otwarciu ozdobnego opakowania zobaczą, że na każdym cukierku znajduje się ich imię, a do tego najlepsze życzenia na nadchodzący rok. A z naszymi krówkami świątecznymi życzenia nie mogą się nie spełnić!

Krówki na Boże Narodzenie – nr 36

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Krówki na Boże Narodzenie – nr 35

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Krówki na Boże Narodzenie – nr 34

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Krówki na Boże Narodzenie – nr 33

Od 81,00  72,90  - 525,60 

Back to Top