Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Jeśli szukasz pięknych i oryginalnych opakowań dla słodyczy, to w naszej kategorii Opakowania Ozdobne znajdziesz wiele wspaniałych propozycji. Oferujemy szeroki wybór opakowań, które doskonale uzupełnią każdą słodką niespodziankę.

W naszej ofercie znajdziesz opakowania ozdobne dla różnych rodzajów słodyczy, takich jak kolorowe cukierki, lizaki, batony, galaretki i wiele innych. Wszystkie nasze opakowania są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów i starannie zaprojektowane, aby prezentować się pięknie i estetycznie.

Dodatkowo, oferujemy również opcję personalizacji opakowań. Możemy wydrukować na nich dowolny tekst, grafikę lub motyw urodzinowy, dzięki czemu stworzysz wyjątkową i niepowtarzalną niespodziankę dla swojego dziecka lub bliskiej osoby.

Opakowania ozdobne

Opakowania ozdobne
Pyszne krówki

ocena produktuocena produktuocena produktuocena produktuocena produktu

Średnia ocena: 4.95 (99%), Na podstawie: 28 ocen

Pudełka koniczynki

Od 151,00 

Pudełka kuferki “S”

Od 154,00 

Pudełka kuferki “M”

Od 161,00 

Pudełka kuferki “L”

Od 212,00 

Pudełka torebki

Od 212,00 

Pudełka fasonowe

Od 205,00 

Pakiet pudełek brandowanych na 7 szt. krówek

Od 377,00 

Pakiet pudełek brandowanych na 30 szt. krówek

Od 357,00 

Pakiet pudełek brandowanych na 10-15 szt. krówek

Od 452,00 

Pakiet pudełek brandowanych na 2 szt. krówek

Od 400,00 


Nasze opakowania ozdobne są również doskonałym pomysłem na podziękowanie dla gości, którzy uczestniczą w Twojej uroczystości. Z pewnością ucieszą się z tak pięknie zapakowanej niespodzianki i odwdzięczą się uśmiechem na twarzy.

Zamów już dziś nasze opakowania ozdobne na słodycze i spraw, by Twoje słodkie prezenty były jeszcze bardziej wyjątkowe i oryginalne. Nasze piękne i estetyczne opakowania z pewnością zachwycą Twoich bliskich i podkreślą wyjątkowość każdej okazji.


Back to Top