Create an Account

Koszyk

Close

No products in the cart.

Słodko podziękuj gościom za obecność

By
27 lutego 2023

W ostatnim czasie coraz bardziej staje się popularne, jeśli chodzi o organizowanie imprez, podarowywanie gościom drobnych prezentów w ramach podziękowania za ich obecność w ważnym dla nas dniu, na przykład w dniu wesela. Najczęściej właśnie takie podziękowania występują na weselach, aczkolwiek coraz częściej drobne podziękowania dla gości za ich obecność ukazują się również na innych imprezach, na przykład na przyjęciu z okazji przyjęcia pierwszej komunii świętej, czy też podczas imprezy z okazji przyjęcia chrztu. Zazwyczaj w roli takich podziękowań występują krówki, które na dodatek często są spersonalizowane. Co to oznacza? Otóż takie krówki na swoich papierkach mają nadrukowany konkretny projekt, który nawiązuje w jakiś sposób do tematyki imprezy. Czy krówki dobrze sprawdzają się w tej roli?

Krówki w formie podziękowania za obecność gości na chrzcie

Chcąc podziękować gościom za ich obecność na naszej imprezie, często decydujemy się właśnie na krówki w ramach drobnego prezenciku, który podarowujemy gościom podczas imprezy. Oczywiście nie ma różnicy, co to za impreza, gdyż krówki sprawdzą się tak samo na różnych typach imprez. W tym przypadku chodzi rzecz jasna o chrzest. Sam fakt, iż krówki najczęściej występują w roli podziękowania dla gości na różnych imprezach, świadczy o tym, iż sprawdzają się w tym bardzo dobrze, tym bardziej że ten rodzaj cukierków uwielbiany jest przez bardzo wiele osób. Takie krówki często są wybierane jako podziękowanie dla gości z kilku różnych powodów. Przede wszystkim dlatego, iż są one stosunkowo tanie, stąd też zwykle kupując większą ilość krówek, nie jesteśmy zmuszeni wydawać zbyt dużo pieniędzy, dzięki czemu możemy cieszyć się dużą ilością smacznych krówek. Tu kryje się również kolejna zaleta tych cukierków, a więc właśnie to, iż są one bardzo smaczne. Mają one bardzo dość wyjątkowy smak, który doceniany jest przez wielu. Najważniejszą zaletą jest jednak możliwość personalizowania takich krówek.

Personalizacja krówek

Personalizowanie cukierków typu krówki umożliwia nam stworzenie praktycznie swoich własnych cukierków. Środek, a więc sama krówka pozostanie oczywiście niezmienna, cały czas zachowując swój pyszny smak, aczkolwiek cała personalizacja ma miejsce na papierkach. To one odgrywają najważniejszą rolę. Papierki krówek mogą być zadrukowane według konkretnego, dowolnego projektu, a co za tym idzie, możemy stworzyć całkowicie unikalne krówki i mieć pewność, iż nigdzie indziej nie ma takich samych. Jeśli nie mamy pomysłu, co konkretnie umieścić na papierkach personalizowanych krówek, może to być na przykład zwyczajnie słowo „Dziękujemy” lub po prostu imię, lub imiona ochrzczonego dziecka i data chrztu. Za pomocą personalizacji jesteśmy w stanie przekazać bardzo wiele treści, gdyż może sama powierzchnia do zadrukowania nie jest zbyt duża, lecz można umieścić na niej wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy, na przykład konkretne zdjęcie lub tekst. Świetnym pomysłem, jeśli chcemy przekazać na krówkach sporo treści i nie chcemy, by była ona mocno skondensowana na jednej krówce, jest stworzenie kompletu kilku krówek, z czego na każdej z nich będzie nadrukowany inny fragment treści. W przypadku chrztu na osobnych krówkach mogą być na przykład takie elementy jak: imię lub imiona osoby ochrzczonej, jej zdjęcie, czy też data chrztu. Taki komplecik krówek może być spakowany na przykład w mały woreczek bądź w pudełko. Co więcej, istnieje możliwość wykonania całej bombonierki spersonalizowanych krówek, która będzie na przykład świetnym pomysłem na prezent dla chrzestnych.

Słodkości na imprezie

Krówki personalizowane na chrzest mogą sprawdzić się oczywiście właśnie w roli podziękowania dla gości za ich obecność w tym dniu, ale i nie tylko. Można je wykorzystać również na inne sposoby. Doceniając sam smak krówek, warto umieścić je również razem w jednym pojemniku na stole z jedzeniem jako jedna ze słodkich przekąsek. Taka opcja na pewno spodoba się gościom, ponieważ będą mogli oni poczęstować się krówkami nawet w większej ilości niż pojedyncza krówka w ramach podziękowania. Takie rozwiązanie docenią przede wszystkim najmłodsi zaproszeni goście.

Back to Top